The Haunting of Hill House (2018- )
Forum Zabava Serije


Edy   01.12.2018 u 11:24

@Fox, pa nije kraj uopšte o onom što si stavio u spoiler? Evo sad čitam, ni blizu.

Pregledao sam seriju. Nije mi se svidio kraj nikako.

Mislim dobar je bio pravo, ali svidio mi se nije. Ovo je onaj tip kraja gdje ili ti se sviđa baš ili ne, mada je dobro odrađeno, ipak mi se nije svidjelo.

Ocjena: 6/10, dao bih mu 8 da je kraj bolji... Malo me je iznenadio iskreno, mada fazon je da mi nije to puno bitno bilo, mislim shvatio sam
Spoiler: Samo registrovani korisnici mogu da vide spojler.


Sad sam pročitao neke protu-kritike i mogu reći da je serija gora nego što sam prvobitno mislio, ako malo bolje porazmislite.

Kako je @Fox rekao: Atmosfera je super.

Gluma je odlična.

Produkcija je pravo dobra.

Ali sve ostalo? Horor, loš, priča bezveze, plot zbunjujući, kraj ambigiozan na najgori način, previše stvari spomenuto pa zaboravljeno, pokušava da bude i psihološki i triler i horor u istoj priči, i nažalost nije nijedno naročito istaklo se zbog toga.. iako je originalan pristup.
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
FoX FoX   01.12.2018 u 21:33

Edy (01.12.2018/10:24)
Fox, pa nije kraj uopšte o onom što si stavio u spoiler? Evo sad čitam, ni blizu.

Pregledao sam seriju. Nije mi se svidio kraj nikako.

Mislim d
Ahahaha pa nije ali se provlači ta misao kroz celu seriju.
Ne znam, ni meni kraj nešto nije baš legao ali zadovoljan sam kako se završilo.

A ti sad tražiš dlaku u jajetu.. Ako od svakog filma ili serije očekuješ neku pouku onda će ti 80% serija i filmova biti bzvz...
Bitno da si se zabavio gledajući a sad još ako ima pouku neku još bolje.. Ako nema nikom ništa. Serija je i dalje ok jer je sve na mestu od plota, produkcije, glume, atmosfere...
Edy Edy   02.12.2018 u 02:05

FoX, Pa ako mi se gledalo za zabavu gledao bi akciju, ili komediju. Ovo je ba psihološki, valjda bi on trebao biti vise nego hrpa zbunjujucih elemenata samo nako nabacanih.

Relativno seriji kao recimo Lucifer, ovo je 8-9, ali relativno kritikama, imdb ocjeni i sl. ocekivao sam da bude na nivou.

Mozda sam mu i dao malo manju ocjenu moze serija i 7om da prođe, dobro, ali je i dalje razocarala gdje je bitno.
atom atom   09.10.2020 u 20:10

Izašla je druga sezona,pod nazivom The Haunting of Bly Manor
FoX FoX   09.10.2020 u 23:46

atom (09.10.2020 / 18:10)
Izašla je druga sezona,pod nazivom The Haunting of Bly Manor
Evo sad skidam.
1337x.to/torrent/46390 ... ON10/

Lepo iznenadjenje od netfliksa, napokon da ubace i prevod pa makar bio i hrvatski
FoX FoX   11.10.2020 u 20:51

Neverovatno spora radnja...pomalo i dosadno... Stigao sam do 5ep.
Prva sezona je dooosta bolja.
FoX FoX   13.10.2020 u 23:54

Završio sa sezonom... Blaga katastrofa.
atom atom   14.10.2020 u 01:06

FoX (13.10.2020 / 21:54)
Završio sa sezonom... Blaga katastrofa.
Znači,ne gledam
zenon zenon   15.10.2020 u 14:19

Sta je ono..Nije losa prica kad se sve sabere ali mlako je odradjeno.Cini mi se da je glavni akcenat stavljen na vezu izmedju dve slatke lezbace.Horor je minimalan.

Forum početna