• Chernobyl (TV Mini-Series 2019)
  • Forum | Zabava | Serije
    Djomla97 Djomla97 off [#] 10.05.2019 / 20:16
    Nova serija na HBO. Ocena na Imdb 9,5. Atmosfera vrhunska. Uz seriju moze dosta da se nauci. Realna je.. Prikazali su sve onako kako se stvarno izdesavalo. Glumacka ekipa, fantasticna. Sve u svemu.. Ovo se cekalo.
    Djomla97 Djomla97 off [#] 11.05.2019 / 21:01
    Upravo pocela repriza prve epizode na HBO2!
    atom atom off [#] 13.05.2019 / 18:58
    Pogledao prvu. Što se tiče produkcije i glume,maestralno! Ali me nervira što pričaju engleski,i kad izgovaraju imena deluje malo nerealno.
    Djomla97 Djomla97 off [#] 13.05.2019 / 21:37
    A jbg. Ipak su morali na engleski. Sad citam po internetu. Samo pozitivne kritike. Steta sto ce imati samo 5 epizoda. Mada, to je sasvim dovoljno da se isprica cela prica. Ali za sad bas mnogo obecava. Jedva cekam sledecu epizodu.
    Djomla97 Djomla97 off [#] 14.05.2019 / 14:11
    @atom veceras u 9 nova epizoda!
    atom atom off [#] 14.05.2019 / 16:07
    Već je izašla na torentu
    Cranium Cranium off [#] 14.05.2019 / 20:31
    Odgledo prvu, j**ote živ se pojedoh.
    Baš je napeta serija, verujem da će biti još napetija. Mene bi verovatno streljali, jer bi bio u fazonu, pušite mi ku**c, onaj ko je ovo zasrao, on neka proverava nivo radijacije. Ja odoh da evakuišem porodicu.
    Djomla97 Djomla97 off [#] 14.05.2019 / 22:09
    Upravo odgledao drugu epizodu. Ovo je remek-delo, definitivno!
    FoX FoX off [#] pre 14h u 23:53
    Ja juče krenuo sa prvom epizodom i pauzirao negde na sredini i zaspao.. Jbg, umor.
    Super je. Što Mladja kaže, atmosfera je odlična.

Čitam neke komentare... Kažu da su malo iskrivili istinu i da ima USA propagande.
    Nisam neki poznavalac istorije oko Černobila ali baš me zanima da li je serija 99% verodostojna?
    Djomla97 Djomla97 off [#] pre 39 minuta
    Nije bas 99% ali 90% je sve onako kako je prikazano. Vlast je pokusala da sakrije da je bilo sranja u elektrani. Samo su rekli u fazonu, pozar je i sve ce biti okej. Svesno su neke ljude slali u smrt. Recimo, sto se tice ove zenske i njenog muza vatrogasca. Sve je uzeto iz knjige "Cernobilska Molitva". Gde na pocetku knjige, zena prica sve o njenom muzu. Tj, ovom vatrogascu. Knjiga je brukaaa. Zenski pisac je u pitanju.. Gde je intervjuisala neke ljude koji su preziveli katastrofu. A medju njima i ovu zenu.

Bile su potrebne samo 3 epizode da Cernobilj postane jedna od najpopularnijih serija na IMDb. Trenutno je broj 1. Ocena 9.7.

Sto se tice trece epizode:

Brutalna serija!

Slične teme

Forum početna