• NeSuS postaje reper
  • Forum | Zabava | Muzika
    NeSuS NeSuS off [#] 25.06.2019 / 10:10
    PARTYzan (25.06.2019/02:58)
    Nzm da li si nekad čuo našeg Aksija, sa BF-a, ima par stvari možeš da čekiraš njegov kanal. Moj favorit je https://www.youtube.com/watch? ... bMSx8
    Znam za njega slušao sam mu pesme, dosta vuče na denira msm vljd obožava denira koliko se sećam, i sviđaju mi se pesme od aksija
    PARTYzan PARTYzan off [#] 25.06.2019 / 13:40
    mislio sam da možda ne znaš pošto ni jednom nisi ostavio kom. u njegovoj temi
    E pa dobro, onda znaš da nisi jedini tekstopisac i bacač rima ovde
    NeSuS NeSuS off [#] 25.06.2019 / 19:15
    PARTYzan (25.06.2019/13:40)
    mislio sam da možda ne znaš pošto ni jednom nisi ostavio kom. u njegovoj temi
    E pa dobro, onda znaš da nisi jedini tekstopisac i bacač rima ovde
    Bio sam baš klinac tada pa sam retko šta i komentarisao
    NeSuS NeSuS off [#] pre 6.dana u 00:28
    Sutra izbacujem novu pesmu na yt
    atom atom off [#] pre 6.dana u 16:22
    Ako ti treba tekst,javi se. Da prozivas malo politicare i vlast
    NeSuS NeSuS off [#] pre 5.dana u 01:55
    atom (10.07.2019/16:22)
    Ako ti treba tekst,javi se. Da prozivas malo politicare i vlast
    Ahahaha razmišljao sam ja o tome ali ono još sam ja klinac za to ne ide baš da 17-o godišnjak priča o tome
    NeSuS NeSuS off [#] juče u 20:23

Nova pesma sa ortakom
    Cranium Cranium off [#] juče u 21:36
    NeSuS (14.07.2019/20:23)
    https://m.youtube.com/watch?v= ... g-glc
    Nova pesma sa ortakom
    Sutra dajem svoj sud. Tjst sutra cu je preslusati.
    NeSuS NeSuS off [#] juče u 22:13
    A prva ova lošija pesma prestigla 500 pregleda što uopšte nisam očekivao mislio da će biti maks 100... A ova nova za sat vremena prešla 80, brže nego prva
    Cranium Cranium off [#] pre 23h u 08:14
    Ma brate, ovo mi bas bas bezveze. Bez ljutnje. Ne vidim napredak u odnosu na prvu, koja mi se vise svidela jer je bila opustena. Ova je kao neka iskrena pesma, emocije itd. Ja to ne vidim. Mi stariji vidimo da je ovo bla bla, truć truć. Eeeee breeee, smorih se. Očekivao sam više. Ništa niste objasnili zašto vas boli svaki dan???? Za kojim danima vi žalite, kad ste i sada deca. Samo to me zanima. Čini mi se da ste sklapali pesmu, onako kako su vam rime dozvoljavale. Ali ajde, da ne hejtujem sad baš sve. Ko je bio drugi??? Dosta bolji od ovog prvog. Imao je par dobrih rima. Kao ono, ako hoćeš nešto, moraćeš da ustaješ rano. Ona ono...ako uspem, prvo zahvaliću se ćaletu i kevi. Ima dobre stavove o nekim stvarima, ali mora da se ukapira da je to cela poenta repa. Iznesi svoje stavove kroz rime. Sminkanje teksta, zarad rimovanja zvuci upravo ovako. Bez emocije. Ni sami niste poverovali u ovo sto ste pisali. Elem, i flow je isti i na ovoj pesmi. Isto sve što sam rekao u prvoj pesmi, isto ponavljam i sada. Flow vam je kao nasi reperi devedesetih, i to ranih devedesetih. Ovo npr. https://youtu.be/pXpCUbxAnWY Pocetnicki, vezbajte iste tekstove na razlicite matrice. Pa ako vas mrzi da pisete, uzmite tekstove koji vec postoje. Od domaceg repa naravno, pa ih prerepujte. Bez slusanja originala. Cisto za vezbu da imate. Pa posle par nedelja vidite napredak. Mogu ja da vam zadam neki zadatak za vezbu, znam koliko god hocete pesama starijeg repa, i to iz najboljeg doba naseg repa. Od 2000-2008.

Slične teme

Forum početna