NeSuS postaje reper
Forum Zabava Muzika


Cranium   15.07.2019 u 10:14

Ma brate, ovo mi bas bas bezveze. Bez ljutnje. Ne vidim napredak u odnosu na prvu, koja mi se vise svidela jer je bila opustena. Ova je kao neka iskrena pesma, emocije itd. Ja to ne vidim. Mi stariji vidimo da je ovo bla bla, truć truć. Eeeee breeee, smorih se. Očekivao sam više. Ništa niste objasnili zašto vas boli svaki dan???? Za kojim danima vi žalite, kad ste i sada deca. Samo to me zanima. Čini mi se da ste sklapali pesmu, onako kako su vam rime dozvoljavale. Ali ajde, da ne hejtujem sad baš sve. Ko je bio drugi??? Dosta bolji od ovog prvog. Imao je par dobrih rima. Kao ono, ako hoćeš nešto, moraćeš da ustaješ rano. Ona ono...ako uspem, prvo zahvaliću se ćaletu i kevi. Ima dobre stavove o nekim stvarima, ali mora da se ukapira da je to cela poenta repa. Iznesi svoje stavove kroz rime. Sminkanje teksta, zarad rimovanja zvuci upravo ovako. Bez emocije. Ni sami niste poverovali u ovo sto ste pisali. Elem, i flow je isti i na ovoj pesmi. Isto sve što sam rekao u prvoj pesmi, isto ponavljam i sada. Flow vam je kao nasi reperi devedesetih, i to ranih devedesetih. Ovo npr. youtu.be/pXpCUbxAnWY Pocetnicki, vezbajte iste tekstove na razlicite matrice. Pa ako vas mrzi da pisete, uzmite tekstove koji vec postoje. Od domaceg repa naravno, pa ih prerepujte. Bez slusanja originala. Cisto za vezbu da imate. Pa posle par nedelja vidite napredak. Mogu ja da vam zadam neki zadatak za vezbu, znam koliko god hocete pesama starijeg repa, i to iz najboljeg doba naseg repa. Od 2000-2008.
prikaži ceo post
Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
NeSuS NeSuS   15.07.2019 u 10:30

Cranium (15.07.2019/08:14)
Ma brate, ovo mi bas bas bezveze. Bez ljutnje. Ne vidim napredak u odnosu na prvu, koja mi se vise svidela jer je bila opustena. Ova je kao neka i
Tekst sam ja ceo pisao, osim prve strofe u drugom versu, sve ostalo sam ja pisao..
E sad slažem se za flow, pokušavam i dalje to da popravim, treba uskoro kući da dobijem sluške pa ću moći da vežbam po ceo dan ... Pa se nadam da će se popraviti

I naravno može daj zadatak
Cranium Cranium   16.07.2019 u 16:32

NeSuS (15.07.2019/08:30)
Tekst sam ja ceo pisao, osim prve strofe u drugom versu, sve ostalo sam ja pisao..
E sad slažem se za flow, pokušavam i dalje to da popravim, treba u
Phhhaha, znaci jedini deo koji mi se ustvari svideo u tekstu je napisao ovaj drugi batica.


Struka - oci u oci (samo liriku uzmi)

Na recimo ovaj bit...youtu.be/1F0kRAsIBs4

I ajmo sad nesto teze,

Struka - betonski snovi, na ovaj dancehall bit. youtu.be/Nz7gM1NnzXI

marchelo - Suze. A bit neka bude ovaj npr.
youtu.be/e1qx5vUCwck
(Gledacu da ti prvi primer dam lagano, da bude kao original bit feeling, a drugi primer nesto teze, nespojivo)

Vip - Atlantida youtu.be/8HBNiUQnSCw


Vidi kako se snalazis sa trep bitovima, j**es old school, neces se danas sa tim probiti. A mozes i na novim bitovima izujedati, to je do tebe.
NeSuS NeSuS   08.08.2019 u 23:42



E sad za ovu dosta njih mi kažu da sam se popravio na bitu, većini se sviđa tekst, pa da vidimo šta vi imate da me posavetujete
PARTYzan PARTYzan   10.08.2019 u 02:51

Pa jesi, ovde je primetna razlika u dinamici u odnosu na prethodne dve, tek sad sam poslušao i 2. (prethodnu) stvar
Sad si iskoračio iz pravolinijskih vokala, da ne kažem da si uneo emociju, znači može se očekivati skoro pa neko afektiranje ubuduće
U prethodnoj (kolaboracija sa ortakom koji ima sličnu boju glasa) kao da je pokazna vežba kako ti uskoro možeš da zazvučiš (msm na njega, koji odlučnije repuje od tebe)
NeSuS NeSuS   10.08.2019 u 13:58

PARTYzan (10.08.2019/00:51)
Pa jesi, ovde je primetna razlika u dinamici u odnosu na prethodne dve, tek sad sam poslušao i 2. (prethodnu) stvar
Sad si iskoračio iz pravolinijski
Hvala ti puno

Sad sam počeo svaki dan da vežbam uz svakakve bitove i bacam nekad freestyle pa se nadam da ću biti sve bolji i bolji
Cranium Cranium   10.08.2019 u 19:11

NeSuS (08.08.2019/21:42)
m.youtube.com/watch?v= ... 353GM

E sad za ovu dosta njih mi kažu da sam se popravio na bitu, većini se sviđa tekst, pa da vidimo šta vi im
Brate jel ti izvaljujes da ti je flow isti celu strofu? Menjaaaaaaj to. Ti umesto da napredujes, ides unazad. Ako treba, ugledaj se stilom na neke repere.
NeSuS NeSuS   08.11.2019 u 03:26

instagram.com/p/B4lOpZcpQjz/

Braćo pogledajte drugu objavu tj swipe up, moj freestyle ko može nek glasa za mene
NeSuS NeSuS   01.12.2019 u 16:52



Album počinje sa drugarovom prvom pesmom na albumu
PARTYzan PARTYzan   02.12.2019 u 16:57

Misliš drugarovom izgleda drugar mnogo psuje čim su ga uklonili
NeSuS NeSuS   02.12.2019 u 21:24

PARTYzan (02.12.2019 / 15:57)
Misliš drugarovom izgleda drugar mnogo psuje čim su ga uklonili
Maa naš zajednički album al počinje sa njegovom solo pesmom... Ja sam obrisao video jer je zvuk otišao u k...

Forum početna