Kupovina preko interneta
Forum / Internet, mobilni telefoni i PC / Internet
Gendza Gendza  16.07.2020 u 18:09

krenula roba iz hong konga videcemo kad ce da stigne
PARTYzan PARTYzan  17.07.2020 u 00:24

FoX (16.07.2020/16:27)
Ja kupujem u WinWinu već godinama. Uglavnom preko njihovog sajta.

Nemam zamerke. Uvek je isporuka brza (2-3 dana) i
Ako nešto crkne, odnesem i z
verovatno nisi nedavno. Ja se pre jedno mesec dana prenerazio; kontaktirao ih nakon šoka sa Tehnomanijom. Isporuka je 4 radna dana ali proizvod koji na sajtu stoji na raspolaganju za online prodaju ne može odmah da se poruči!? Kaže mi teta iz kol centra- takva je sad procedura za online prodaju- treba prvo da kontaktiraju proizvođača pa ako je proizvod na lageru, biće kod njih za par dana a nakon toga za par dana kod mene !?
Gendza Gendza  17.07.2020 u 10:39

PARTYzan (17.07.2020/00:24)
verovatno nisi nedavno. Ja se pre jedno mesec dana prenerazio; kontaktirao ih nakon šoka sa Tehnomanijom. Isporuka je 4 radna dana ali proivod koji na
opa znaci prsne kina prsnu svi stvarno je kina motor ovoga sveta
atom atom  17.07.2020 u 10:54

Konačno,posle mog dosađivanja su se dozvali pameti. Pošto nemaju na stanju Huawei MediaPad T5 (iako na sajtu piše drugačije),zamenio sam porudžbinu za Galaxy Tab T510. Nakon što sam pomenuo inspekciju rada,odmah su postali ljubazniji
Gendza Gendza  17.07.2020 u 13:05

atom (17.07.2020/10:54)
Konačno,posle mog dosađivanja su se dozvali pameti. Pošto nemaju na stanju Huawei MediaPad T5 (iako na sajtu piše drugačije),zamenio sam porudžbinu za
to svi oni su neljubazni kao da mu nesto trazis za dzabe a ne da kupis. naseg coveka ne bole ni batine kao kad mu neko napise kaznu od par hiljada dinara
Gendza Gendza  24.07.2020 u 15:47

danas stigli zileti u srbiju posle 14 dana kako sam ih narucio videcemo koliko su nasi brzi prilikom dostave robe
atom atom  29.07.2020 u 09:21

Vratili su mi novac ovi smradovi iz Tehnomanije,nakon što sam im rekao da imaju 48h da mi vrate novac ili zovem inspekciju. Bukvslno su mi isti dan vratili. Sad sam naručio tablet u Gigatronu,nadam se da su oni bolji.
Gendza Gendza  29.07.2020 u 16:21

atom (29.07.2020/09:21)
Vratili su mi novac ovi smradovi iz Tehnomanije,nakon što sam im rekao da imaju 48h da mi vrate novac ili zovem inspekciju. Bukvslno su mi isti dan vr
gigatron je bolji sto se tice distribucije robe
Serz Serz  pre 6.dana u 17:30

Pre koji dan sam naručio jedne sluške peko KP, marke Redmi ,Airdots Earbuds S Global Mi...za nekih 3400 rs, dok u nekim radnjama je i po 9 soma... Sve su to kinezi, ali svi, od ovih android fonova koje imamo..ali proizvodjaci Xaomi i Redmi su kvalitetni kinezi... Ocekivao sam kvalitet od slušalica, što i jeste bilo tako...bas, jačina tona, baterija... Fora kada pritisnes slusku, za pauzu, za javljanje, prekidanje...sve to stoji...samo nema opcije kada pritisnes dvaput slusku za menjanje pesme, ali dobro, trazim dlaku u jajetu