• The Witcher (TV Series 2019– )
  • Forum | Zabava | Serije
    Djomla97 Djomla97   06.12.2019 / 19:46

Mislim da je vec vrijeme da se otvori tema o ovoj seriji. Cenim da svako zna za ovo.. Ali za one koji nisu upuceni: U pitanju je Netfliksova serija "Vestac" koja bi trebalo da ispuni ocekivanja, ali i prazninu nastalu kod ljubitelja ovog zanra sada kada se jos 'davno zavrsio GoT. Tako bar kriticari kazu. Vicher je adaptacija romana i kratkih prica poljskog autora Andrzeja Zapkovskog, prema kojima je napravljeno nekoliko hit igara, a "Witcher 3: The Wild Hunt" mnogi svrstavaju u vrh ne samo zanra, vec i video igara generalno. Radnja je smestena u alternativni srednjovekovni svet i prati Geralta, putujuceg lovca na cudovista, odnosno vesca koji je od mladosti treniran da se bori sa svim vrstama cudovista. Ko je cutao knjige, zna da je dosta toga bazirano na starim slovenskim bajkama, pricama i legendama koje su i kod nas poznate. Kad se sve uzme u obzir, ko glumi i ostale stvari, ne znam sta da ocekujem. Bice promasaj ili pravi BUM, videcemo. Kakva su vasa ocekivanja? Serija izlazi 20. Decembra.
    Edy Edy   07.12.2019 / 12:56

Zvuči super... I sad sam pogledao I Geralt izgleda ko Targaryen. Užas. Nema ni žute oči. Nije to to

Stavio sam u watchlist i tagovao na netflix, pa ćemo da vidimo, ali ne nadam se mnogo.

Šteta, priča iza Witcher je stvarno dobra, ali sumnjam da će je dobro ekranizirat.
    atom atom   07.02.2020 / 12:03

Edy (07.12.2019/12:56)
    Zvuči super... I sad sam pogledao I Geralt izgleda ko Targaryen. Užas. Nema ni žute oči. Nije to to

Stavio sam u watchlist i tagovao na netfli
    Ima žute oči u seriji.
    atom atom   pre 7.dana u 17:42

Da li je neko gledao ovo? Ja stigao do 6 epizode,i mogu reći da nije loše.
    Gendza Gendza   pre 4.dana u 11:53

planiram ovih dana sad imamo vremena za sve hahaha
    Gendza Gendza   pre 4.dana u 15:35

odgledao nekoliko epizoda nije losa radnja malo je razvodnjena i imaju nepotrebne dijaloge na trenutke ima neke nepovezane radnje ali sve u svemu 4-
    Gendza Gendza   pre 3.dana u 09:04

odgledao 8 epizoda na kraju i nije toliko lose sve povezali jedino malo ubacivali nepotrebne razgovore cisto da popune minutazu
    atom atom   juče u 03:32

Pogledao sam celu sezonu. Tačno sam znao da će za kraj da ostave Geralta i Ciri,da bi nas navukli da čekamo drugu sezonu.
    Edy Edy   pre 21h u 12:02

atom, hoću reći nema mačije oči.