Svemirske Snage SAD
Forum Misterije & Natprirodno Misterije


Cranium Cranium   26.12.2020 u 17:35



Pogledajte ovaj promotivni spot Americke vojske i recite šta mislite o njemu.

E sada da ja malo objasnim o čemu se radi, prošle godine su osnovane svemirske snage SAD. Verovali vi u to ili ne, one postoje zvanicno. Imaju 2500 "čuvara" i čak 77 svemirskih letelica kako wikipedija kaže. Pre neki dan im je bila godišnjica, a ja sam tek tada čuo za ovo. Malo istražim i naletim na klip jednog balkanskog jutjubera koji obradjuje teme vezane za UFO, svemir, vanzemaljce itd. Sve ovo itekako ima smisla ako malo otvorim mozak. Ne zvuči kao teorija zavere ako ne želiš da tako zvuči.

Ali zašto sada odjednom na izvolte objavljuju da imaju svemirske brodove i da su sposobni za ono što su svesno govorili da je naučna fantastika?

Pa logično, sa modernom tehnologijom i gomilom novca i privatna lica mogu sebi sa priušte razvoj tehnologije koja ih može odvesti na mesec, na mars, na ovu ili onu planetu, ili da ne idemo toliko daleko, koja ih može odvesti van atmosfere. Eno šta radi onaj Elon Mask, lik ima milijarde i trosi ih na istrazivanja meseca, marsa, velike planove ima lik. Ko garantuje da sutra nece hteti bilo koji resurs sa neke druge planete, i ko ce da ga spreci da ne eksploatise to? Ne mislim direktno na njega, jer nece se u skorijoj buducnosti to desiti, bar ne za naseg zivota. Ali kako kaze onaj hrvat jutjuber, gore sigurno ima svasta da se vidi sto vojska ne zeli da se vidi. I ne mislim da samo Amerikanci imaju svemirske snage, imaju ih i Ruje garantovano, mozda i Kinezi i jos po koja nacija. Ko zna sta je sve izgradjeno za ovih 70 i vise godina od kako je zavrsen drugi svetski rat. Samo sto su dosad cutali o tome.
Cranium Cranium   26.12.2020 u 19:31

Takodje je na mala vrata puštena vest koja nije zatresla svetske medije. Ruski naučnici pronašli fosile bakterija u asteroidu. Što u prevodu znači šta?? Život van zemlje postoji, pa makar on bio bakterija.
zenon zenon   26.12.2020 u 21:32

Cranium (26.12.2020 / 18:31)
Takodje je na mala vrata puštena vest koja nije zatresla svetske medije. Ruski naučnici pronašli fosile bakterija u asteroidu. Što u prevodu znači šta?? Ži
da li postoji mogucnost da je ta bakterija dospela u svemir preko satelita koje lansiraju svaki cas?
Cranium Cranium   26.12.2020 u 23:03

zenon (26.12.2020 / 20:32)
da li postoji mogucnost da je ta bakterija dospela u svemir preko satelita koje lansiraju svaki cas?
Po službenim informacijama...ni najmanja, meteor koji je uzet za testiranje je pao u Francusku 1864. godine a tada nismo imali satelite, inace procenjuje se da je to parce starije od same zemlje. Rusi su obećali slike dobijene mikroskopskim slikanjem, ali nema ih još uvek.
atom atom   28.07.2023 u 09:33

Ja sam lepo govorio, al mene neće niko da sluša

n1info.rs/svet/bivsi-o ... lota/

Forum početna