• Horori
  • Forum | Zabava | Film
    FoX   28.02.2020 / 23:07

The Blackcoat's Daughter (2015) (ili February)

Opis: Kat i Rose su ostale zavejane u školskom internatu jer njihovi roditelji nisu došli po njih pred jednonedeljni raspust.

Spor ali napet film. Dobra zimska atmosfera. Više je misterija ali se lagano pretvara u horor. Pomalo drugačiji od ostalih sa sličnom tematikom.
    Malo zamršen završetak tako da sam morao da konsultujem gugl i onda sam skapirao...eh, zarđali moza...prikaži još
    Ovo je zadnji post sa prethodne strane.
    Cranium Cranium   28.02.2020 / 23:13

FoX (28.02.2020/23:07)
    The Blackcoat's Daughter (2015) (ili February)

Opis: Kat i Rose su ostale zavejane u školskom internatu jer njihovi roditelji nisu došli po njih pr
    Jel valja ili sta?
    FoX FoX   28.02.2020 / 23:16

Pa šta da ti kažem Možeš da mu daš šansu.
    Ništa specijalno ali kad nisam naleteo na nešto bolje, i ovo me je zabavilo.
    Držao mi je pažnju iako je spor ali leg'o mi je.

ii daaa, gledao sam sa eng prevodom jer su naši loše preveli na par mesta.. Ludi prevodioci na sluh...
    FoX FoX   08.03.2020 / 15:53

Harpoon (2019)

Opis: Rivalstvo, mračne tajne i seksualna napetost pojave se kada se troje najboljih prijatelja nađu na jahti usred okeana, pod sumnjivim okolnostima...

Ok filmić. Drži pažnju sve vreme. Na trenutke bizaran..

Može 5.5/10
    FoX FoX   13.03.2020 / 23:05

Iako nisam raspoložen za horor filmove, odgledao sam The Grudge (2020).

Ne znam čemu hejt sa ovim ocenama na imdb (trenutno 4.1 ocena) ali uobičajan horor, čak bolji od većine koji imaju malo veću ocenu..

Ima jump scena, jedna me baš iznenadila ali nisam protivnik jump scare fazona.

Film nema "dušu" ali ok je odradjen (produkcija).

Glumi ona baba iz Insidiousa, Nick Nolte, John Cho (Harold & Kumar)...

Može 5.5/10
    Welicak94 Welicak94   13.03.2020 / 23:17

FoX (13.03.2020/23:05)
    Iako nisam raspoložen za horor filmove, odgledao sam The Grudge (2020).

Ne znam čemu hejt sa ovim ocenama na imdb (trenutno 4.1 ocena) ali uobičaja
    Ovo rimejk originalnog The Grudge?
    FoX FoX   13.03.2020 / 23:30

Welicak94 (13.03.2020/23:17)
    Ovo rimejk originalnog The Grudge?
    Jeste Mada ima 3,4 dela koji su ameri odradili do sad... Ovaj deo nije bio potreban ali cela ta franšiza je meni ionako bzvz...
    PARTYzan PARTYzan   19.03.2020 / 02:20

Ponovo pogledao Carrie 2013 da bih se setio zašto mi se nije svideo Inače rimejk zna da mi se svidi ali ovaj ... msm ono

Početak obećava, skroz dobra adaptacija za današnje vreme dr. mreže ovo ono ... Sve do maturske večeri sam bio zagrejan a onda se sve srušilo kao kula od karata.

Montaža na nivou amaterskog filma, "specijalni efekti" za Zlatnu malinu. Kakvo ruganje epskoj scenografiji originala. Toliko loše da liči na parodiju. Ono što je trebalo da bude vrhunac filma, zapravo je njegovo dno A i onaj nastavak na gajbi sa kevom nije mnogo srećnije izveden.

I poslednja scena u filmu blago rečeno bleda : umesto scary ruke koja nam napravi sačekušu iz groba, spomenik koji puca ... Pih
    PARTYzan PARTYzan   pre 5.dana u 17:49

Tek nedavno odgledao Amitivil: buđenje
    Oni koji nisu fanovi horora treba da ga zaobiđu u širokom luku, a ovi drugi mogu da pogledaju (ako već nisu) ako su baš zaludni. Inače prvo deo mi je kultni
    Mixy Mixy   pre 3.dana u 21:18

Odgledala sam ovaj novi The Grudge iz 2020.
    Nije los.Moze da prodje